سئو سایت و اشتباهاتی که در تولید محتوا وجود دارد؟

تولید محتوا در روند سئو سایت بسیار تاثیرگذار می باشد و گاها وب مسترها در تولید محتوا اصول سئو سایت را در نظر نمی گیرند و اشتباهاتی را در روند سئو سایت خود انجام می دهند که به کند شدن سرعت بهینه سازی سایت آنها منجر می گردد. در ادامه مواردی از اشتباهات که توسط وب مسترها در روند سئو سایت انجام می شود را عنوان می کنیم.

کپی بودن محتوا در سئو سایت

یکی از بدترین اشتباهاتی که در سئو سایت اتفاق می افتد کپی بودن محتوا می باشد که گاهی هم با اندکی تغییرو ادیت در محتوای کپی در بعضی پاراگراف ها انجام می شود اما باز کپی بودن محتوا توسط گوگل فهمیده می شود. کپی بودن محتوا یعنی اینکه سایت از نظر داخلی اعتباری ندارد و این امر سئو سایت شما را با مشکل جدی روبه رو می کند.

تیترهای نامناسب محتوا در سئو سایت

اینکه محتوا برای سئو سایت خوب است باعث می شود که برخی وب مسترها تنها به دنبال تولید محتوا باشند بدون اینکه تیتر و اینکه آیا محتوا در ارتباط با کلمه کلیدی سایت است را در نظر بگیرند. در واقع محتوای شما می بایست در ارتباط و مرتبط با کلمه کلیدی سایت شما باشد تا در سئو سایت شما اثرگذاری بالایی داشته باشد.

تگ هدینگ ها در سئو سایت

تگ هدینگ که از h1 تا h10 می باشد برای درج نمودن تیترها در محتوا می باشند که اغلب مورد توجه قرار نگیرد و توجهی به این امر در سئو محتوا نمی شود.

154 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...