گوگل ادورز سیستم تبلیغات پولی گوگل می باشد که با گرفتن هزینه ای به وب سایت ها فرصت نمایش در صفحه اول گوگل را می دهد و در مقابل به ازای تعداد کلیک مبلغ را دریافت می نماید. گوگل ادورز google adwods در مقابل سئو سایت اگر به طور مداوم بخواهید در صفحه اول باشید با صرف هزینه بیشتری همراه می شود.

هزینه گوگل ادروز

هزینه گوگل ادورز بسته به کلمه کلیدی و رقابتی که در آن کلمه کلیدی وجود دارد متفاوت می باشد. برای مثال هزینه کلمه کلیدی سئو با کلمه کلیدی آموزش تعمیرات تخصصی موبایل متفاوت می باشد زیرا که میزان رقابت در این کلمه متفاوت می باشد. گوگل خود برای هر کلمه کلیدی میزان و هزینه ای را تعریف می کند .

نحوه کار گوگل ادورز

سئو سایت:چگونه رفتار کاربران سایت خود را آنالیز کنیم؟

سئو سایت:چگونه رفتار کاربران سایت خود را آنالیز کنیم؟

در سیستم ادورز شما تعداد اکانت خود را شارژ می نمایید. برای مثال با 50 دلار ، 100 دلار ، 500 دلار و غیره شارژ می کنید و سپس کلمه کلیدی خود را به گوگل معرفی می کنید . گوگل برای هر کلمه کلیدی و کلیکی که براساس آن کلمه کلیدی می شود هزینه ای را تعیین می کند و از مقدار شارژ شما کسر می کند. شاید شما بخواهید سایت خود را در دو کلمه کلیدی به نمایش گذارید برای مثال در کلمه کلیدی طراحی سایت و همچنین سئو سایت بخواهید نمایش دهید . گوگل محاسبه ای از هزینه هر کلیک برای این دو کلمه کلیدی تعیین می کند و پس از آن از اکانت شما کسر می گردد.

هزینه ادورز در مقابل سئو سایت

ادورز اگر به صورت مداوم انجام گیرد با هزینه بسیاری شما هر ماه روبه رو خواهید شد و در نتیجه امر با قطع گوگل ادورز ، سایت شما در نتایج و سئو جایگاهی نخواهد داشت. اما در مقابل سئو سایت اگرچه نیز با هزینه ای همراه می باشد اما مبلغ این هزینه کمتر می باشد و نیز اینکه شما در خروجی سایت سئو شده خود را خواهید داشت که ارزش و نیز سرمایه قابل فروش برای شما محسوب می گردد . پروسه سئو سایت با سختی بیشتری همراه است که در گوگل ادورز با آن روبه رو نمی شویم.

275 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...