سئو سایت: قدرت چه بک لینک هایی بیشتر است؟

 

 

قدرت بک لینک و اثرگذاری بک لینک ها با هم در سئو سایت متفاوت می باشد.الگوریتم پنگوئن گوگل میزان اثرگذاری و قدرت بک لینک ها را در سئو سایت بررسی می نماید و براساس متریک هایی انالیز قدرت بک لینک ها را مورد سنجش قرار می دهد.

 

 

 

بک لینک قوی در سئو سایت

سئو سایت: چه زمانی سئو را آغاز کنیم؟

سئو سایت: چه زمانی سئو را آغاز کنیم؟

بک لینک ها بسته به قدرت و اعتباری که سایت دارند اثرگذاری متفاوتی را خواهند داشت. اعتبار سایت مانند عمر دامنه ، میزان محتوای به اشتراک گذاشته ، عدم کپی بودن محتوا ، میزان بک لینک هایی که سایت دارد ، میزان رعایت نمودن اصول سئو سایت تماما متریک هایی می باشند که به واسط آنها ارزشمندی بک لینک مورد بررسی قرار می گیرد.

 

 

ای پی بک لینک در سئو سایت

 

 

علاوه بر ارزشمندی و اعتباری که سایتی که از آن بک لینک می گیریم دارد ، ای پی سروری که سایتی که از آن بک لینک می گیریم نیز مهم است. اگر شما سایت هایی دیگر نیز دارید که در درون همان سرور شماست و از آن سایت به سایت خود بک لینک بدهید گوگل نیز موضوع را متوجه می شود و اثرگذاری چندانی را برای سئو سایت شما نمی گذارد.

 

زمینه فعالیت سایت در سئو

 

سایتی که می خواهید از آن بک لینک تهیه نمایید اگر در زمینه کاری و کلمه کلیدی شما باشد و در نتایج در رنکینگی قرار گرفته باشد پس گرفتن بک لینک از سایت آن اثرگذاری بیشتری در سئو سایت شما خواهد داشت.

86 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...