لوگو آپسئو

سئو سایت شما تا چه مدتی پایدار می ماند؟

پاسخ به این سوال که پس از انجام سئو سایت تا چه زمانی رنکینگ و جایگاه شما باقی خواهد ماند مشکل است زیرا که سئو سایت به مانند یک مسابقه و رقابت می ماند و رنکینگ و جایگاه شما در سئو سایت متناسب با میزان فعالیت شما در مقابل رقبا تنظیم می گردد. در ادامه خواهیم گفت که چگونه سئو سایت خود را همیشگی و ماندگار نمایید.

بهبود جایگاه در سئو سایت

زمانی که شما به صفحه اول گوگل رسیده اید کار سئو سایت شما تمام نشده است بلکه برای حفظ جایگاه خود و نیز ارتقای رنکینگ می بایست فعالیت نمایید تا در این رقابت موفق تر عمل نمایید در غیر اینصورت از صفحه اول گوگل نیز به دیگر صفحات خواهید رفت. پس باید گفت سئو سایت یک پروسه همیشگی می باشد و می بایست به طور مداوم فعالیت نمایید و حتی فعالیت خود را بیشتر کنید زیرا که رقبا نیز در حال فعالیت بیشتر می باشند و برای پیشی گرفتن از رقبا می بایست فعالیت خود را در سئو سایت بیشتر نمایید.

تایم فعالیت در سئو سایت

روزانه چند ساعت را برای سئو سایت خود اختصاص دهید و سعی نمایید این مدت زمان را نیز بیشتر هم نمایید. علاوه بر تایم زمانی کیفیت کار نیز مهم می باشد. کیفیت محتوای تولید شده برای سئو سایت شما ، کیفیت تبلیغاتی که برای سایت خود انجام می دهید تمامی مواردی هستند که می توانند به ارتقای سئو سایت شما و بهبود رنکینگ شما منجر گردد. سئو سایت به معنای کسب بازاریابی قدرتمندتر می باشد پس بنابراین دست از تلاش برای دست آوردن رنکینگ و جایگاه بالاتر را فراموش نکنید و از این کار ناامید نشوید و همواره به دنبال تکنیک های بهتر در سئو سایت باشید.

برای عملیاتی کردن موثر و بلند مدت بازاریابی با استفاده از موتورهای جست و جو بدون توجه کردن به بخش های مختلف سایت غیر ممکن است. ایجاد پی ریزی یک بنای پایدار و مستحکم و قابل اتکا در داخل سایت ضروری است. سئو و بهینه سازی سایت روشی موثر در طراحی، تدوین متون، برنامه نویسی و کد نویسی وبسایت مورد نظر به منظور بالا بردن شانس دست یابی به رتبه بالا در نتایج جستجو می باشد. در واقع بهینه سازی سایت را وسیلهای برای کمک به مخاطبان اصلی جهت آسانی در جستجو می باشد که سبب می شود وب سایت را به راحتی در موتورهای جستجو بیابید.

استراتژی اصلی در سئو سایت

در اجرا عملیات سئو یا همان بهینه سازی سایت پیاده سازی استراتژی بلند مدت برای بهبود کیفیت سایت به سه جز اصلی در هر صفحه و کل سایت نیاز می باشد که توجه جدی به آن بخش ها را مطلبد: 1- مولفه متن، 2- مولفه لینک،3 – مولفه محبوبیت

این سه بخش در هر موتور جست و جویی جهت الگوریتم رتبه بندی استفاده می شوند. در بحث بهینه سازی باید به این بخش دست یابیم که کل جایگاه سایت را با این سه بخش به حد مناسبی برسانیم ولی در واقعیت نمی توان انتظار داشت که کل صفحات سایت به حد ایده آل این سه بخش دست یابند و تعداد کمی از صفحات سایت این سه مولفه را با هم بدست خواهند آورد. به طور کلی سایت می تواند با انجام عملیات سئو سایت در یکی از حالات زیر قرار گرفته و رتبه مناسبی را در موتورهای جستجو کسب کند:

اجرای سه مولفه در بالاترین حد بهینه سازی در سایت صورت گرفته باشد.
سایت دارای متن و محبوبیت بالایی قرار گرفته اما از مولفه لینک متوسط برخوردار باشد.
ساید دارای متن و لینک متوسط قرار گرفته اما دارای محبوبیت بالایی است.
چناچه سایت دارای محبوبیت بالایی باشد اما عبارت جستجو در آن موجود نباشد، در نتایج جستجو نمیتواند رتبه مناسبی را پیدا کند.

Rate this post
سئو سایت شما تا چه مدتی پایدار می ماند؟
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.