سئو سایت در زمان طراحی سایت چه نکاتی است؟

شاید شنیده باشدی که می گویند بهتر است سئو سایت را در زمان طراحی سایت و در حین طراحی سایت انجام دهید. در واقع سئو قالب سایت عنوانی است در مبحث سئو سایت مطرح می شود و درزمان طراحی سایت می بایست بدان توجه گردد و لیستی از آیتم هایی را شامل می شود که در سئو سایت باید لحاظ گردد. در ادامه به این متریک ها پرداخته می شود.

تعداد کد قالب در سئو سایت

تعداد کدهای قالب در سئو سایت مهم می باشد. هرچه شما تعداد کد کمتری را در سئو سایت خود داشته باشید پس می توانید به این نتیجه برسید که سرعت لود سایت شما بهتر است و به زمان کمتری برای بارگذاری سایت نیازمند می باشید.

عدم وجود استایل داخلی در سئو قالب

در قالب سایت خود توجه کنید که استایل داخلی نگذاشته باشید زیرا که وجود استایل داخلی این امر را نیاز می کند که در دیگر بخش ها که کد مورد نظر نیاز بود همان کدها را تکرار کنید ولی در عوض این کار می توانید در فایل css خود به صورت کلاس بگذارید و هر جه که نیاز داشتید کلاس را فراخوانی کنید.

تعداد فایل js در سئو سایت

تعداد فایل js شما هرچه کمتر باشد پس به زمان و تایم کمتری برای بارگذاری نیاز دارد و این امر سئو سایت شما را به دلیل سرعت لود بهتر با پیشرفت بیشتری همراه می کند.

تعداد فایل css در سئو قالب سایت

تعداد فایل css نیز در سئو قالب سایت بررسی می شود زیرا که تعداد فایل های css بیشتر نیاز به تایم بیشتری برای لود خواهد داشت و این امر در روند سئو سایت شما مناسب نمی باشد.

125 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...