سئو سایت: ترافیک فیک آیا اثرگذار است؟

 

 

برخی از وب مسترها با در نظر گرفتن به این آیتم که ترافیک در پروسه سئو سایت اثرگذار است به دنبال تهیه ترافیک از راه های فیک می باشند. ترافیک فیک که در واقع کاربران غیر واقعی و نشان اماری از ترافیک غیر واقعی می باشد می تواند به مانند یک کاربر واقعی در سایت شما بگردد. اما ایا ترافیک فیک می تواند در سئو سایت شما اثرگذار باشد؟

 

 

 

 

ترافیک در سئو سایت

 

 

ترافیک همواره یکی از ایتم های تاثیرگذار در سئو می باشد بطوریکه سایت های پرترافیک توانسته اند سئو قدرتمندی را داشته باشند. در واقع گوگل انالیزی از ترافیک سایت شما را انجام می دهد و رفتار کاربران را مورد آنالیز و بررسی قرار می دهد. اگر سایت شما پرترافیک باشد پس می تواند اعتبار سایت شما را نشان دهد. پس بنابراین وجود ترافیک در سایت شما می تواند در سئو سایت اثرگذار باشد. البته این ترافیک می تواند به واسط شبکه های اجتماعی ، بنرهای تبلیغاتی ، تبلیغات کلیکی و نیز ترافیک فیک ایجاد گردد.

 

اثر ترافیک فیک در سئو

 

پس در واقع ترافیک می تواند به صورت ترافیک واقعی و نیز فیک باشد که اگر ترافیک واقعی باشد پس شما از منابع مختلف توانسته اید این ترافیک را بدست آورید و یا به واسط برندسازی که انجام داده اید این ترافیک به سمت سایت شما می آید و اثرگذاری در سئو سایت شما می گذارد. اما ترافیک فیک که به واسط نرم افزارها انجام می شود به صورت موقتی می باشد و تا زمانی که شما این ترافیک فیک را بکار می برید شما ترافیک و کاربران غیر واقعی خواهید داشت و اگر چه در ابتدا می تواند اثرگذار باشد اما پس از حذف و پایان ترافیک فیک شما با افت ترافیک سایت روبه رو می شوید که در سئو سایت شما اثرگذاری منفی خواهد داشت.

 

 

 

92 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...