سئو سایت: بک لینک در فروم اسپمی ست؟

 

 

این سوال برای وب مسترها پیش می اید که اگر در فروم ها و انجمن ها بک لینک خود را بگذارند لینک های اسپمی تهیه کرده اند؟ در پاسخ باید گفت نوع بک لینک هایی که تهیه می کنید بسیار مهم می باشد و اینکه تمامی بک لینک های شما از فروم ها باشد بله این مورد مشکل ساز خواهد بود. در ادامه به بیانی در خصوص روند تهیه بک لینک از فروم ها خواهیم پرداخت.

 

 

بک لینک در فروم ها در سئو

 

آنالیز سئو سایت

آنالیز سئو سایت

فروم ها در زمینه های متعدد موجود می باشد که می توانند این فروم ها ایرانی و نیز خارجی باشند. بک لینکی که از فروم ها گرفته می شود به واسط گذاشتن پست ، کامنت و نیزامضا خواهد بود. این بک لینک ها به صورت فالو نوفالو خواهد بود. پس در واقع شما از یک فروم به تعداد پست هایی که می گذارید می توانید بک لینک تهیه نمایید. در واقع شما بدن صرف هزینه ای می توانید از سایت ها به صورت رایگان بک لینک تهیه نمایید و تعداد دامنه های متعدد که شاید برای مثال 1000 فروم بک لینک تهیه نمایید می تواند در روند سئو سایت شما بسیار اثرگذار باشد.

 

 

بک لینک از فروم چه زمانی منفی خواهد بود؟

 

 

سایت های نوپا که در ابتدا بسیار آسیب پذیر خواهند بود. حال اگر شما بک لینک های ابتدایی که برای این سایت ها تهیه می کنید تنها از فروم ها باشد پس جایگاه ضعیفی را در سئو سایت خود ایجاد می نمایید. در کنار تهیه بک لینک از فروم ها بک لینک های دیگر در سایت های معتبر ، رپرتاژ ها داشته باشید و یا در شبکه های اجتماعی فعالیت نمایید. چون اغلب بک لینک هایی که از فروم ها تهیه می شود نوفالو خواهد بود و این میزان زیاد لینک های نوفالو برای سئو سایت شما خوب نمی باشد.

168 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...