خدمات سئو بصورت اقساطی

خدمات سئو به صورت اقساطی خدمتی دیگر از آپسئو به مشتریان عزیز می باشد تا این فرصت را داشته باشند کسب و کار خود را گسترش دهند.

در صورتی که در گذشته به علت شرایط اقتصادی موفق به سفارش سئو سایت نشده اید می توانید از این فرصت استثنایی بهره مند شوید.

در واقع خدمات سئو به صورت اقساطی به این شکل می باشد که پس از قیمت گذاری پروژه سئو ، تعداد پرداخت به صورت اقساط بلند مدت مشخص می شود.

قیمت سئو

قیمت سئو در آپسئو به دو روش انجام می شود.

قیمت سئو کلمه ای

قیمت سئو ماهیانه

قیمت سئو کلمه ای

همانطور که مستحضر هستید قیمت سئو کلمه ای یعنی قیمت گذاری کلیدواژه خاص نسبت به شرایط سایت و ترند این کلیدواژه در زمان سفارش سئو ، به طور مثال اگر بخواهیم هزینه سئو کلیدواژه ” بهینه سازی سایت ” را برآورد قیمت کنیم ، ابتدا وضعیت سایت سفارش دهنده را که شامل نوع برنامه نویسی ، ساختار سایت ، گذشته سئو سایت ، رتبه فعلی در گوگل و وضعیت رنکینگ سایت را بررس سپس اقدام به ارائه قیمت سئو می نمایم.

در سئو کلمه ای تعداد کلیدواژه های سفارش داده شده محدود است ، البته این محدودیت در هر سایت و نسبت به سختی کلیدواژه ها متفاوت است.

قیمت سئو ماهیانه

سئو ماهیانه یکی از جذابترین خدمات سئو در آپسئو می باشد که توانسته ضمن فراهم کردن راحتی پرداخت هزینه های سئو توسط مشتریان ، از نتیجه بهتری برخوردار باشد.

نحوه قیمت گذاری سئو ماهیانه به این صورت است که با توجه به سئو گذشته سایت ، نوع برنامه نویسی ، دسته بندی کسب و کار و سختی رقابت در سئو این گونه سایت ها اقدام به ارائه قیمت سئو ماهیانه می نماییم.

خدمات قابل ارائه در سئو ماهیانه

تولید محتوا و بروز رسانی مداوم سایت

بررسی رقبا و آنالیز کلمات

هماهنگی با سیاست های فروش

پوشش کلیدواژه بدون محدودیت

بروز رسانی امنیتی و کد نویسی سایت

بهبود سرعت سایت و ساختار سایت

اصلاح و بروز رسانی ظاهر گرافیکی سایت

خدمات سئو به صورت اقساطی چگونه است

خدمات سئو به صورت اقساطی در شرایط سئو کلمه ای با مشخص شدن قیمت نهایی کلیدواژه های سایت ، به مدت حداکثر 9 ماه قابل پرداخت می باشد.

در شرایط عادی هزینه های سئو به این صورت می باشد که نیم مبلغ پروژه ابتدای کار و باقی مانده زمانی که وب سایت مربوط در گوگل به رتبه مورد نظر رسید تسویه می شود ، منتها در این حالت اگر وب سایت فوق پس از 1 ماه و یا زودتر از موعد مقرر به نتیجه رسید باید پرداخت و تسویه قرار داد سئو در همان لحظه انجام شود ، قاعدتا ممکن است از نظر اقتصادی برای مشتری مشکل ساز شود ، اما در روش خدمات سئو به صورت اقساطی این مشکل مرتفع شده است.

توجه داشته باشید شرایط پرداخت خدمات سئو به صورت اقساطی در هر پروژه متفاوت می باشد ، اما سعی شده تا جای امکان شرایط طولانی مدت مد نظر باشد.

جهت سفارش سئو ، برآورد قیمت سئو و استعلام قیمت سئو با ما در تماس باشید :

خط ویژه سئو تهران و شهرستان ها : 22428931

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...