لوگو آپسئو
تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت

فهرست مطالب

تعرفه سئو سایت شاید یکی از مسائل خیلی مهم در هنگام تصمیم برای سفارش سئو سایت باشد که برای خیلی از مردم پیچیدگی و سئوالات زیادی را پیش می آورد.

تعرفه سئو سایت ظاهرا حداقل در ایران تابع نرخ خاص و یا قیمتی مشخص نیست و آنطور که ما متوجه شدیم مشتریان و افرادی که در حال تحقیق هستند تا بتوانند سئو خود را به شرکت یا سئو کار حرفه ای بسپارند دچار مشکلات در تصمیم گیری می شوند.

همانطور که می دانید واژه سئو ارتباط قطعی با موتور های جستجو دارد ، این ارتباط باعث شده بسیاری از کسب و کار ها برای ارتقا کسب و کار خود و ورود به دنیای 24 ساعته اینترنت جهت بهبود فروش و برندسازی از سئو کمک بگیرند.

اما از آنجا که تعرفه سئو سایت مشخص نیست دچار سردرگمی شوند و نتوانند قیمتی مشخص را برای انجام سئو سایت خود بیابند.

اما قبل از اینکه بخواهیم درباره تعرفه سئو سایت و قیمت سئو سایت صحبت کنیم ، بهتر است ابتدا انواع روش های سئو سایت را بررسی کنیم.

انواع روش های سئو سایت

سئو سایت به دلیل گستردگی و پیچیدگی که دارد شامل چندین مورد می شود که شاید معروف ترین آن سئو کلیدواژه باشد.

تعرفه سئو کلیدواژه

از آنجا که بسیاری از مردم و صاحبان وب سایت ها پس از تحقیق و البته تجربه ، متوجه شدند بالا بودن با یک کلیدواژه اصلی و در اصطلاح پر ترافیک می تواند تمرکز روی کارشان را بالا ببرد ، ترجیح می دهند از روش سئو کلیدواژه خاص به هدف خود برسند ؛ خوب این خیلی خوب است که کسب و کاری با چند کلیدواژه مشخص که اتفاقا به خدمات همان سایت مربوط است به صفحه اول گوگل راه یابد.

اما معمولا کلیدواژه های خاص قیمت عجیب یا شاید باید بگویم بالایی دارند و در خیلی از موارد ما در تماس های خود وقتی که قیمت برخی کلیدواژه ها را به تماس گیرنده ها اعلام می کنیم با تعجب و در انتها قطع تماس به سرعت یا نا امیدی در لحن آن ها روبرو می شویم ؛ این مسئله باعث شده در تصمیم گیری افراد مختلف چالش بزرگی ایجاد کند.

البته حق هم دارند و انصافا با این وضعیت وحشتناک بیزینس در ایران هر کسی از عهده پرداخت این هزینه های سنگین سئو را ندارد.

اما این به این معنی نیست که قیمت اعلام شده نیز غیر منصفانه و بالاست؛ در نظر بگیرید جایگاه صفحه اول گوگل شامل 10 لینک برتر است و اگر هر کسی بخواهد از میان هزاران سایت ، سایت خود را اول ببیند چه انتظار بالایی است و این کار چقدر می تواند هزینه بر و طاقت فرسا باشد.

به دست آوردن رتبه اول گوگل از میان هزار رقیب کار ساده ای نیست و گاهی باید بهای سنگینی بابت آن بپردازید.

یکی از دلایل بالا بودن تعرفه سئو سایت همین رقابت میان سایت ها است.

تعرفه سئو ماهیانه

یکی دیگر از روش های سئو سایت روش سئو ماهیانه سایت است که در این روش، هدف ارتقا سایت در موتور های جستجو با حداکثر تمرکز و توان در همه کلمات کلیدی مربوط به یک سایت است.

در این روش که ما در آپسئو نام آن را سئو مقرون به صرفه و منطقی گذاشتیم ، به این صورت است که در طول ماه ضمن مدیریت حرفه ای سایت توسط متخصص سئو و مارکتینگ از حداکثر کلمات در جهت ارتقا فروش یک سایت بهره گرفته می شود.

هر چند در این روش هدف کمی پراکنده تر می شود اما نتیجه گیری هم سریع تر هم ارزان تر است و در میان تعرفه سئو سایت طرفداران بسیاری را دارند.

تعرفه سئو سایت در این روش از ماهیانه 500 هزار تومان تا 5 میلیون تومان قیمت گذاری می شود.

به طور مثال تعرفه سئو سایت فروشگاهی برخی سایت ها ماهیانه یک میلیون تومان است.

مزایای سئو ماهیانه

سئو ماهیانه دارای مزایای زیادی است که جذابیت زیادی از نظر مشتریان سئو سایت آپسئو دارد.

هزینه پایین سئو

عدم محدودیت کلیدواژه

تحقیق کلیدواژه توسط آپسئو

کمک به انتخاب کلیدواژه های هدفمند

مدیریت سایت بصورت حرفه ای

عیب یابی و رفع مشکلات تکنیکال سایت

گزارش دهی مرتب و پیگیری رتبه سایت

و خیلی گزینه های دیگر که بهتر است جهت مشاوره در این رابطه با ما در تماس باشید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *