بهینه سازی وب سایت وردپرس

بهینه سازی وب سایت وردپرس یکی از بیشترین درخواست های ما در آپسئو است ، البته کاملا عادیست زیرا وردپرس یکی از پر کاربرد ترین CMS های حال حاضر است که توانسته سهم زیادی از سایت ساز ها را به نام خود تمام کند ، البته انصافا هم بی عیب و بدون رقیب است.

البته ما قصد نداریم بگوییم کدام سیستم مدیریت محتوا از کدام یکی برتری دارد چون در نهایت چیزی که کاربر و موتورهای جستجو می بینند یک صفحه کد HTML و نوشته است که مهم رعایت اصول و نحوه بهینه سازی آن می باشد.

اما بهینه سازی وب سایت وردپرس کمی با دیگر سایت ساز ها متفاوت است و دلیل تفاوت آن در کاربر پسند بودن و سادگی آن است ، از لحاظ پشتیبانی و ارتقا نیز وردپرس به شدت با دیگر سایت ساز ها متفاوت و برتر است.

می توان گفت اگر بحث سئو سایت به میان بیاید وردپرس حرف اول را می زند و از بنیان ، قوانین و اصول سئو را رعایت می کند این خود به تنهایی برتری این CMS را نشان می دهد.

در هنگام بهینه سازی وب سایت وردپرس امکان ندارد به مشکل جدی بخورید ، این سیستم توسط افراد بسیار حرفه ای پشتیبانی می شود و تقریبا برای هر مشکلی یک راه حل و یک افزونه حرفه ای دیگر دارد که خود به تنهایی یک دنیا حرف دارد.

به طور مثال هنگام بهینه سازی وب سایت وردپرس شما به سرعت بالا نیاز دارید که این کار را افزونه های مختلف به خوبی انجام می دهند یا اگر نیاز دارید برای هر صفحه نوشته یا برگه یک توضیحات متا منحصر بفرد بنویسید کافی است افزونه یواست Yoast را نصب کنید.

بهینه سازی وب سایت وردپرس در هسته

یکی از ویژگی های اصلی سایت ها در هنگام سئو ، نبود آدرس های تکراری از یک دامنه سایت می باشد ، جالب است بدانید بر خلاف دیگر سایت ساز ها وردپرس از ابتدا و در هسته امکان تنظیم نحوه نمایش آدرس بدون www یا با www را در اختیار شما می گذارد و حتی پیوند هایی کاربر پسند دارد و نیازی نیست برای این کار افزونه ای جدا نصب کنید که درگیر امنیت و هزینه ای آن شوید.

افزونه سئو یواست برای سئو سایت وردپرس

یکی از معروفترین و کاربردی ترین افزونه های وردپرس که بیش از چند میلیون نصب و دانلود دارد افزونه یواست Yoast است ، این افزونه که وظیفه کنترل توضیحات صفحه ، تگ عنوان ، نقشه سایت XML و حتی کانیکال صفحات را به عهده دارد به خوبی توانسته در هنگام بهینه سازی وب سایت وردپرس به کار بیاید و موفق عمل کند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...