بهبود سئو سایت وردپرس

بهبود سئو سایت وردپرس کار آسانی نیست ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس به دلیل سئو خوبی که دارد نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوای تحت وب طرفداران بسیاری دارد ، یکی از مزایای استفاده از وردپرس سئو مناسب این سیستم است چون از ابتدای راه اندازی موارد مهمی چون قفل کردن www و یو آر ال های استاندارد و مرتبی را دارد.

اما موارد حساس دیگری نیز وجود دارد که با رعایت آنها در هسته وردپرس می توان باعث بهبود سئو سایت وردپرس شد و نتیجه بهتری در رتبه بندی نتایج گوگل گرفت ، با آموزش سئو وردپرس همراه باشید.

اما مواردی نیز هست که ارتباطی با سئو هسته وردپرس ندارد و باید آن ها را در قالب وردپرس مورد توجه قرار داد ، مواردی مثل سرعت سایت ، علامت گذاری های Schema، ظاهر کاربر پسند و از همه مهمتر رعایت موارد مربوط به الگوریتم تلفن همراه

نقش الگوریتم تلفن همراه در بهبود سئو سایت وردپرس

به گفته گوگل، الگوریتم سازگاری تلفن همراه ( الگوریتم موبایل فرندلی ) یا mobile-friendly در جستجوهای تلفن همراه در همه زبان ها در سراسر جهان تاثیر می گذارد و تأثیر قابل توجهی در رتبه بندی گوگل دارد.

این الگوریتم بر اساس المان ها و کدهای صفحه کار می کند ، مسائلی در مورد اینکه چگونه صفحات شما با تلفن همراه سازگار هستند، الگویی بر اساس معیارهایی مانند اندازه نوشته ها، لینک داخلی ، محتوای قابل خواندن، نظرات کاربران و مسائل دیگر استوار است.

سرعت صفحه و آموزش سئو وردپرس

گوگل می گوید از آنجا که ما نتایج جستجو را به کاربران سریع انجام می دهیم انتظار داریم نتیجه کلیک شده نیز سریع به کاربر اطلاعات را برساند در غیر اینصورت ممکن است کاربر گوگل ناراضی شود.

این همه توجه گوگل بی راه هم نیست ، اگر چنین نبود تاب ماندگاری در این سال ها و لقب کنترل کننده اینترنت دنیا را به آن نمی دادند ، گوگل به تازگی سرعت صفحه را یکی از عوامل مهم رتبه بندی قرار داده و در الگوریتم های خود استفاده می کند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...