انجام سئو حرفه‌ای وردپرس

انجام سئو حرفه‌ای وردپرس کاریست که مدت ها به آن می پردازیم و در آن تخصص داریم؛ امروزه سیستم‌های مدیریت محتوای متفاوتی ایجادشده که به کاربران امکان ساخت یک وب‌سایت را با کمترین دانش برنامه‌نویسی خواهند داد و همچنین به‌ راحتی کاربران می‌توانند وب‌سایت خود را مدیریت نمایند، یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا وردپرس است که انجام سئو حرفه‌ای را نیاز دارد.

سئو وردپرس

انجام سئو حرفه‌ای وردپرس یکی از ابتدایی‌ترین مسائلی است که پس از راه‌اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس باید به آن پرداخته شود ولی نکته‌ای که شاید کاربران کمتر به آن می پردازند این است که فکر می‌کنند چون سیستم‌های مدیریت محتوا مخصوصاً وردپرس دارای ابزارها و پلاگین های مختلفی برای سئو هستند در نتیجه تنها نصب یک افزونه برای بهینه‌سازی وردپرس کافی است اما این تفکر کاملاً اشتباه است.

انجام سئو حرفه‌ای وردپرس

علیرغم وجود افزونه‌های متعدد برای مدیریت سئو در وردپرس تنها نصب افزونه کافی نیست و شما باید دانش و اطلاعات کافی برای کار با این افزونه‌ها را نیز در اختیار داشته باشید؛ چه‌بسا در برخی موارد بهینه سازی سایت و انجام سئو وردپرس تنها محدود به افزونه‌ها نبوده و تغییرات بسیاری را در سیستم مدیریت محتوا می‌طلبد که قطعاً کاربران عادی که برای سادگی وردپرس از آن استفاده می‌کنند از دسترسی و رفع آن‌ها عاجز هستند.

سئو وردپرس یکی از اصلی ترین خدمات سئو در آپسئو به شمار می رود ، واضح است که سئو سایت یکی از بخشهای بسیار اساسی و مهم سایتها جهت ماندگاری و پیدا کردن رتبه خوب بوده و هست، سایت های وردپرس نیز از این قاعده مستثنی نیستند ، بنابراین در سایت های وردپرسی هم سازندگان توجه ویژه ای به مبحث سئو سایت وردپرس دارند.

باید توجه داشت که سئو در وردپرس دارای افزونه های زیادی می باشد که دو افزونه Yoast SEO و all in one pack از معروفترین آنها هستند و میتوان ضمن رعایت سایر نکات سایت از آن ها استفاده نمود.

انجام سئو وردپرس

آپسئو این افتخار را دارد تا با کادری مجرب و متخصص انجام سئوی وردپرس را برای شما انجام دهد و در کنار پلاگین های مفیدی که برای سئو در وردپرس وجود دارد تدبیری بیندیشد که شاهد قرار گرفتن سایت خود در صفحه اول گوگل با بالاترین رتبه باشید.

سئو وردپرس

باید توجه داشت که سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شکل پیش فرض سئو و بهینه است و از جهت سئو سایت به نسبت کلیه سیستمهای مدیریت محتوا دارای برتری می باشد.

امروزه سیستم مدیریت محتوا وردپرس کاربردیترین و معروفترین سایت ساز در دنیا است؛ وضعیت مطلوب وردپرس در بین کلیه موتورهای جستجو از جمله دلایل اساسی استفاده زیاد از وردپرس است.

افزایش رتبه در گوگل به معنی آینده‌ای روشن برای شما خواهد بود، اصلاً مهم نیست که شما از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می‌کنید، نکته مهم انجام سئو سایت مناسب است و یک متخصص سئو می‌تواند از ساده‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا، قدرتمندترین بازار فنّاوری را رقم بزند.

یکی از ویژگی های اصلی سایت ها در هنگام سئو ، نبود آدرس های تکراری از یک دامنه سایت می باشد ، جالب است بدانید بر خلاف دیگر سایت ساز ها وردپرس از ابتدا و در هسته امکان تنظیم نحوه نمایش آدرس بدون www یا با www را در اختیار شما می گذارد و حتی پیوند هایی کاربر پسند دارد و نیازی نیست برای این کار افزونه ای جدا نصب کنید که درگیر امنیت و هزینه ای آن شوید.

انجام سئو حرفه‌ای وردپرس می‌تواند با هماهنگی افزونه‌ها و محتوای سایت و همچنین کانفیگ کل سیستم مدیریت محتوا همراه باشد که تمامی این امور برای متخصصان ما به‌ راحتی قابل انجام بوده و موفقیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

افتخاری است که مجموعه آپسئو شاهد پیشرفت چشم‌گیر و جذب مشتری برای شما پس از انجام سئو وردپرس خواهد بود.

معجزه‌ای به نام سئو! تنها با یک تماس با شماره 22428931 و ثبت سفارش در آپسئو آینده زندگی خود را تغییر دهید.

بهینه سازی وب سایت وردپرس

بهینه سازی وب سایت وردپرس یکی از بیشترین درخواست های ما در آپسئو است ، البته کاملا عادیست زیرا وردپرس یکی از پر کاربرد ترین CMS های حال حاضر است که توانسته سهم زیادی از سایت ساز ها را به نام خود تمام کند ، البته انصافا هم بی عیب و بدون رقیب است.

البته ما قصد نداریم بگوییم کدام سیستم مدیریت محتوا از کدام یکی برتری دارد چون در نهایت چیزی که کاربر و موتورهای جستجو می بینند یک صفحه کد HTML و نوشته است که مهم رعایت اصول و نحوه بهینه سازی آن می باشد.

اما بهینه سازی وب سایت وردپرس کمی با دیگر سایت ساز ها متفاوت است و دلیل تفاوت آن در کاربر پسند بودن و سادگی آن است ، از لحاظ پشتیبانی و ارتقا نیز وردپرس به شدت با دیگر سایت ساز ها متفاوت و برتر است.

می توان گفت اگر بحث سئو سایت به میان بیاید وردپرس حرف اول را می زند و از بنیان ، قوانین و اصول سئو را رعایت می کند این خود به تنهایی برتری این CMS را نشان می دهد.

در هنگام بهینه سازی وب سایت وردپرس امکان ندارد به مشکل جدی بخورید ، این سیستم توسط افراد بسیار حرفه ای پشتیبانی می شود و تقریبا برای هر مشکلی یک راه حل و یک افزونه حرفه ای دیگر دارد که خود به تنهایی یک دنیا حرف دارد.

به طور مثال هنگام بهینه سازی وب سایت وردپرس شما به سرعت بالا نیاز دارید که این کار را افزونه های مختلف به خوبی انجام می دهند یا اگر نیاز دارید برای هر صفحه نوشته یا برگه یک توضیحات متا منحصر بفرد بنویسید کافی است افزونه یواست Yoast را نصب کنید.

سئو وردپرس

ویژگی های افزونه یواست Yoast

این افزونه به طور منظم و مکرر به روز رسانی می گردد، رایگان است و قابلیت کنترل نمودن نقشه سایت را در بر دارد؛ البته تحت نظر تیم پشتیبانی بسیار قوی می باشد و با آخرین الگوریتم های گوگل به روز شده و تغییر یافته است.

درست است که بیشترین دانلود و استفاده را در بین افزونه های سئو در وردپرس Yoast به عهده دارد اما افزونه All in one pack نیز توانسته طرفداران خود را داشته باشد.

افزونه سئو وردپرس All in one pack

All in one pack به متا تگهای مهم و سئو محتوا کمکهای قابل توجهی می نماید و همچنین از دیگر ویژگیهای اساسی این افزونه می توان به تنظیمات سئو سایت بصورت کلی ، تنظیمات سفارشی مطالب در سایت مورد نظر و پشتیبانی نمودن از سرویس های سایت نام برد.

از ویژگی های افزونه سئو All in one pack می توان به پشتیبانی از تنظیمات سئو در جهت ارتقا دادن به سایت ، تنظیمات پست سفارشی در وردپرس ، حمایت از سرویس Google Analytics و Google Search Console و همچنین پنل اختصاصی تنظیمات این افزونه در پیشخوان وردپرس اشاره کرد.

سئو تضمینی وردپرس

سئو تضمینی وردپرس یعنی ما در آپسئو تضمین می کنیم پس از انجام سئو وردپرس ، باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل شویم.

سئو تضمینی وردپرس

از آنجا که ما متخصص سئو وردپرس هستیم و بصورت کاملا مسلط می توانیم قالب ، هسته و استانداردهای سئو سایت شما را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانیم، این تضمین وجود دارد ، سایت شما پس از انجام سئو رتبه بالایی در کلماتی که نیاز دارید کسب کند.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا مبتنی بر وب است که تقریبا 50 درصد وب سایت های دنیا با آن درست شده است.

اما چند دلیل واضح برای انتخاب وردپرس وجود دارد:

سئو وردپرس فوق العاده است.
وردپرس سبک و سریع است.
وردپرس کاملا کاربر پسند و کاربردی است.
وردپرس ساده و کار کردن با آن برای همه افراد امکانپذیر است.
وردپرس دائما بروز می شود و امنیت مناسبی دارد.
وردپرس توسط افراد زیادی پستیبانی و ارتقا داده می شود.
قالب های زیادی برای وردپرس موجود است.

کانفیگ سئو وردپرس به این صورت است که ما تمامی افرونه ها و تنظیمات افزونه ها را برای وب سایت شما انجام و اطمینان حاصل می کنیم همه چیز به درستی کار می کند.

سئو تضمینی وردپرس به صورت کلی یعنی ارتقا رنکینگ و رتبه سایت وردپرسی شما به صورت هدفمند ، به نحوی که پس از مشخص شدن کلمات بتوان آن ها را در نتایج جستجوی گوگل به صفحه اول آورد.

ما در آپسئو مدت ها است سئو سایت را انجام می دهیم و تقریبا تمام پروژه های ما با موفقیت به صفحه اول گوگل راه پیدا کرده اند.

اینکه وب سایت شما با وردپرس ساخته شده است یا چیز دیگر مهم نیست ، مهم این است که ما تسلط کامل به سئو همه سیستم های مدیریت محتوا را داریم.

بهبود سئو سایت وردپرس

بهبود سئو سایت وردپرس کار آسانی نیست ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس به دلیل سئو خوبی که دارد نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوای تحت وب طرفداران بسیاری دارد ، یکی از مزایای استفاده از وردپرس سئو مناسب این سیستم است چون همانطور که در بالا گفته شد از ابتدای راه اندازی موارد مهمی چون قفل کردن www و یو آر ال های استاندارد و مرتبی را دارد.

بهبود سئو سایت وردپرس

اما موارد حساس دیگری نیز وجود دارد که با رعایت آنها در هسته وردپرس می توان باعث بهبود سئو سایت وردپرس شد و نتیجه بهتری در رتبه بندی نتایج گوگل گرفت ، با آموزش سئو وردپرس همراه باشید.

اما مواردی نیز هست که ارتباطی با سئو هسته وردپرس ندارد و باید آن ها را در قالب وردپرس مورد توجه قرار داد ، مواردی مثل سرعت سایت ، علامت گذاری های Schema، ظاهر کاربر پسند و از همه مهمتر رعایت موارد مربوط به الگوریتم تلفن همراه

نقش الگوریتم تلفن همراه در بهبود سئو سایت وردپرس

به گفته گوگل، الگوریتم سازگاری تلفن همراه ( الگوریتم موبایل فرندلی ) یا mobile-friendly در جستجوهای تلفن همراه در همه زبان ها در سراسر جهان تاثیر می گذارد و تأثیر قابل توجهی در رتبه بندی گوگل دارد.

این الگوریتم بر اساس المان ها و کدهای صفحه کار می کند ، مسائلی در مورد اینکه چگونه صفحات شما با تلفن همراه سازگار هستند، الگویی بر اساس معیارهایی مانند اندازه نوشته ها، لینک داخلی ، محتوای قابل خواندن، نظرات کاربران و مسائل دیگر استوار است.

افزایش سرعت صفحه های وردپرس

گوگل می گوید از آنجا که ما نتایج جستجو را به کاربران سریع انجام می دهیم انتظار داریم نتیجه کلیک شده نیز سریع به کاربر اطلاعات را برساند در غیر اینصورت ممکن است کاربر گوگل ناراضی شود.

این همه توجه گوگل بی راه هم نیست ، اگر چنین نبود تاب ماندگاری در این سال ها و لقب کنترل کننده اینترنت دنیا را به آن نمی دادند ، گوگل به تازگی سرعت صفحه را یکی از عوامل مهم رتبه بندی قرار داده و در الگوریتم های خود استفاده می کند.

سوال از متخصصان وردپرس

افزونه سئو برای وردپرس چیست؟

شناخته ترین افزونه و البته قابل اعتمادترین افزونه سئو در وردپرس Yoast است که چند میلیون نصب و دانلود دارد. این افزونه که وظیفه کنترل توضیحات صفحه ، تگ عنوان ، نقشه سایت XML و حتی کانیکال صفحات را به عهده دارد به خوبی توانسته در هنگام بهینه سازی وب سایت وردپرس به کار بیاید و موفق عمل کند.

آیا وردپرس برای سئو مناسب است؟

پاسخ بله است! وردپرس که در درجه اول به عنوان یک پلتفرم وبلاگ نویسی شناخته می شود ، شهرت خود را برای ایجاد یک پایه محکم سئو با دلیل خوب ایجاد کرده است. تصادفی نیست که سایت های وردپرس تمایل به رتبه خوبی در گوگل دارند.

آیا وردپرس به افزونه سئو نیاز دارد؟

پاسخ مثبت است ، افزونه های سئو فرایند سئو را ساده می کنند.

1 نظر در “ انجام سئو حرفه‌ای وردپرس”

  1. مجید صالح پور میگه :پاسخ

    من مجید صالح پور به سوالات شما در رابطه با انجام سئو وردپرس پاسخ می دهم.

نظر یا سوال خود را با همه در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا