اصلاح سئو وب سایت

اصلاح سئو وب سایت یکی از اساسی ترین کارهایی است که مدیران سایت در هنگام سئو سایت با آن مواجه هستند ؛ بدین منظور نرم افزارهایی نیز طراحی شده و به بازار عرضه شده اند.

ابزارهای رایگان 2019 برای بهینه سازی سایت

ما در این مطلب قصد داریم شما را با مهم ترین افزونه ها و نرم افزارهای مرتبط با بهینه سازی سایت و اصلاح سئو وب سایت آشنا سازیم.

کنسول جستجوی گوگل

این ابزار گوگل قادر است تا عملکرد سایتتان را ارزیابی و تجزیه و تحلیل کند ؛ به عبارتی دیگر کنسول جستجوی گوگل قادر است تا ضمن بهینه سازی و اصلاح سئو وب سایت شما اطلاعات ارزشمندی را در خصوص وب سایت در اختیار شما قرار دهد.

ابزار کنسول جستجوی گوگل
ابزار کنسول جستجوی گوگل

ابزار کنسول جستجوی گوگل همچنین شما را قادر می سازد تا لینک های ( بک لینک ها ) سایت را مشاهده نموده و در صورت نیاز برای رفع مشکلات لینک های منفی اسپم موجود چاره ای بیندیشید.

شما از این طریق می توانید هرزنامه ها را گزارش کنید ، این کنسول به طور مداوم در حال ارتقا بوده و می تواند ویژگی های جدیدی مانند ابزار بازرسی را در اختیار شما قرار دهد.

نوار ابزار SEOQUAKE

یکی از محبوبترین نوار ابزارهایی است که مورد علاقه میلیونها قرار گرفته است و در اصلاح سئو وب سایت نقش مهمی دارد ، نوار ابزار SEOQuake است ، این نوار ابزار جزئیات مختلفی از تعداد بازدید کنندگان و کشورهایشان و همچنین تاریخچه ای از ترافیک سایت را شامل می شود.

SEOQuake
SEOQuake

این نوار ابزار همچنین دارای کلیدهایی به منظور ارتقا و روزآمد کردن فهرست شاخص سایت، لینک ها، رنکینگ SEMRush، فیسبوک، شاخص های جستجوگر بینگ، رتبه الکسا، آرشیو وب سایت و لینک دهی به WHOIS می باشد.

برنامه ریز کلیدی گوگل ادوردز

این برنامه ابزار جستجوی کلمات کلیدی به شمار می رود ؛ جین والن مدیر عامل شرکتHigh Rankings معتقد است برای اصلاح سئو وب سایت لازم است تا از کلمات کلیدی ضرورتا در عناوین و مطالب خودتان استفاده نمایید ، آنها در گوگل جستجو به جستجو و یافتن پاسخی به مشکلاتشان می پردازند و برنامه ریز کلیدی گوگل ادوردز یا Google AdWords keyword planner می تواند پاسخی به این نیازشان باشد.

Google AdWords keyword planner
Google AdWords keyword planner

شما می توانید در وب سایتتان به این سوالات پاسخ دهید و راه حل مشکلات را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید.

سرویس بهینه سازی گوگل ( google optimize)

بهینه ساز گوگل به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از آنالیز اعداد و ارقام به دست آمده وب سایت خود را بهینه سازی کنند و برای رفع نواقص موجود در سیستم و اصلاح سئو وب سایت تلاش کنند.

Optimize
Optimize

اصلاح سئو وب سایت با Live Keyword Analysis

افزایش بی رویه و غیر منطقی کلمات کلیدی می تواند هارمونی و توازن متن را به هم بریزد ، این ابزار کمک می کند تا بتوانید در تولید محتوا و اصلاح سئو وب سایت خودتان که کلمات کلیدی و چگالی آن نقش اساسی دارد تعادل لازم را برقرار کنید.

اصلاح سئو وب سایت با Ahrefs

الگوریتم گوگل PAGERANK پایه و اساس وب سایت های موجود در جهان را شامل می شود ، بدین معنی که ارزش گذاری به وب سایت شما و سایر وب سایت ها را بر اساس رنکینگ ها و روش های امتیاز دهی خاصی ارائه می دهد.

Ahrefs در خصوص پژوهش ها و بهینه سازی کلمات کلیدی و نیز اصلاح سئو وب سایت شما نقش مهمی را می تواند بر عهده بگیرد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *