اصلاح سئو سایت

اصلاح سئو سایت در واقع به مجموعه عملیاتی گفته می شود که در جهت بهبود و بروز رسانی سئو یک وب سایت که در گذشته توسط صاحب سایت یا سئو کار دیگر سئو شده است و حالا پس از گذشت مدتی دچار افت رتبه یا جریمه گوگل شده است.

اصلاح سئو وب سایت به شما کمک می کند در صورت وجود ایراد در سئو و همچنین تهدید های احتمالی سئو خارجی و سئو داخلی اقدام به رفع آن نماید.

احتمالا دلیل افت سایت یا جریمه گوگل سایت مربوط قدیمی شدن روش های سئو قبلی و یا عدم هماهنگی با بروز رسانی الگوریتم های گوگل می باشد که باید توسط سئو کار جدید کشف و بروز رسانی شود.

اصلاح سئو سایت یک مسئله لازم و گاهی اضطراری می باشد چرا که ممکن است سایت مربوط به دلیل اشتباهات عمدی و یا غیر عمدی دچار مشکل جدی شده باشد و به واسطه همین خرابی دچار از دست دادن رتبه خود در گوگل شده باشد که می توان با اصلاح سئو وب سایت آن را برطرف ساخت.

اصلاح سئو وب سایت

جهت بررسی سئو و اصلاح سئو وب سایت بهتر است از یک شرکت ارائه خدمات سئو کمک بگیرید.

آپسئو با توجه به عملکرد قبلی سایت و وضعیت فعلی سایت اقدام به بررسی و عیب یابی سایت می نماید و همچنین اصلاح سئو سایت را با تمرکز بر اصول سئو و بهینه سازی انجام می دهد.

موارد اصلاحی سئو

در پروسه اصلاح سئو مواردی مانند سرعت سایت ، باید و نباید های الگوریتم های گوگل و همچنین موارد تکنیکال مانند ریسپانسیو و سئو داخلی مورد بررسی و در صورت نیاز رفع می گردد.

یکی از خدمات سئو ارائه شده توسط آپسئو ، عیب یابی و رفع عیب سایت هایی می باشد که دچار مشکل شده اند و یا نیاز دارند در نتایج جستجوی گوگل رشد کنند انجام می پذیرد ، این خدمات بر پایه اصول و برنامه ریزی صورت میگیرد.

برخی از مشکلات سئو سایت ها

مشکل سرعت سایت

ریسپانسیو نبودن سایت

مشکلات اسپم و بک لینک

مشکلات کد نویسی

عدم برقراری ارتباطات داخلی نظیر لینک های داخلی

عدم برنامه ریزی مشخص سئو

نبود هدف در سئو

تنظیم نبودن سئو صفحات

کپی محتوای داخلی و صفحات

عدم وجود علامت گذاری های اسکیما

ساختار نا مناسب سایت

وجود متن ها و لینک های مخفی

جریمه های گوگل

خطا های وبمستر

خطاهای 404

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...