لوگو آپسئو

ارتقا سئو سایت

ارتقا سئو سایت واقعا یک مسئله مهم در بین اکثر سایت هایی است که نیاز مبرم به افزایش رتبه در گوگل دارند ، قیمت سئو پایین در عین حال سئویی که نیاز صاحبان سایت ها را پاسخگو می باشد یک اتفاق خوب به حساب می آید.

از آنجا که سئو یک مسئله مهم اما در ابتدا هزینه و زمان زیادی را می طلبد ، باید طوری برنامه ریزی کرد که بتوان با هزینه سئو مناسب به نتیجه مطلوب رسید.

همانطور که می دانید یکی از روش های کاهش قیمت سئو ، انجام پروژه سئو توسط شخص صاحب سایت می باشد ، اما یک مسئله که همیشه اشتباه گرفته می شود این است که سئو حرفه ای با سئویی که توسط صاحب سایت انجام می شود کاملا متفاوت است.

سئو به طور معمول از پیچیدگی های مفهومی و تکنیکی زیادی برخوردار است ، همین مسئله باعث شده برخی وبمستران اشتباهاتی در هنگام سئو سایت انجام دهند که بعضا به شدت گران تمام می شود.

اما اگر خواستید ارتقا سئو سایت با قیمت ارزان تمام شود و همزمان دچار افت رتبه سایت نشوید بهتر است با برخی موارد سئو که در ادامه آورده شده آشنا شوید.

سئو ارزان در این مطلب اشاره به مواردی دارد که با رعایت آن ها می توان تا حد زیادی هزینه های سئو را کاهش دهد.

چگونه ارتقا سئو سایت با قیمت ارزان انجام دهیم؟

اینکه چه مواردی می تواند به ارتقا سئو سایت کمک کننده باشد ، بستگی به صاحب سایت دارد که در زمینه سئو چقدر اطلاعات و از آنها در پروسه سئو استفاده می کند.

نوشتن مطالب مرتبط

اولین مسئله درباره سئو این است که خزنده های گوگل یا Crawlers صفحات سایت را ایندکس می کند ، حاصل این این ذخیره سازی و یادداشت برداری کلماتی می باشد که شناسایی و در نتایج جستجو به نمایش می گذارد ، پس اگر در سایت خود مطلبی نوشته اید ، انتظار می رود کلمات و جستجو های مرتبط با همان مطلب در نتایج ظاهر شود ، اما انتظار نداشته باشید کلماتی جستجو شود ولی شما آن کلمات یا صفحه را وقتی ایجاد نکرده باشید در گوگل دیده شوید ؛ نتیجه ، برای اینکه با همه کلمات مرتبط با سایت خود دیده شوید باید درباره آن صفحه و نوشته داشته باشید.

رعایت استاندارد های سئو

در هنگام ارتقا سئو سایت دو تکنیک کلاه سیاه و کلاه سفید شهرت زیادی دارند، به طور کلی روش های سئو کلاه سفید مواردی هستند که توسط گوگل نیز پیشنهاد داده شده اند اما روش سئو کلاه سیاه در واقع روش های ابتکاری برای دور زدن موتور جستجو هستند که باعث صدمه به رتبه سایت و در نهایت حذف از نتایج جستجو خواهد شد.

روش سئو کلاه سیاه که مانند پر کردن صفحات سایت از کلمات کلیدی تا روش Cloaking نوشتن محتوایی متفاوت برای کاربران و موتور جستجو می باشد.

البته بسیاری از موارد سئو کلاه سیاه هنوز توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار میگیرد و متاسفانه در آینده دچار ضرر مالی زیادی می شوند این روش ها کاملا غیر منطقی هستند مانند محتوای مخفی ، تبادل لینک بیش از حد و موارد دیگر که منجر به افت رتبه و جریمه توسط گوگل می شوند.

فاکتور های سئو

گوگل برای رتبه بندی سایت ها از 200 فاکتور اصلی پیروی می کند ، برخی از این فاکتور ها شناخته شده و برخی همچنان مخفی هستند اما مواردی مانند بک لینک ، لینک سازی داخلی ، سئو داخلی مانند توضیحات متا متفاوت برای هر صفحه ، بهینه سازی سرعت تصاویر برخی عناوین و فاکتور ها به شمار می روند.

جالب است بدانید بسیاری از سایت ها که در حال حاضر رتبه بالا و موفقیت زیادی دارند اصلا سئو کار ندارند و صاحب سایت با تلاش و شناخت اصول سئو باعث ارتقا سئو سایت شده است ، سئو ارزان وقتی اتفاق می افتد که شما تلاش کنید.

Rate this post
ارتقا سئو سایت
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.