لوگو آپسئو

آیا سئو کار پیچیده ای است ؟

آیا سئو کار پیچیده ای است ؟ حداقل من در برخی از مواردی که برخی افراد با انجام کارهای عجیب و غریب سعی می کنند سایت خود را در گوگل بالا ببرند این طور فکر نمی کنم که سئو کار پیچیده ای باشد.

من فکر می کنم اگر سئو سایت حرفه ای انجام شود؛ یعنی با رعایت صحیح اصول سئو داخلی و خارجی ، باید در گوگل نتیجه بهتری را دریافت کنیم.

چگالی کلمات کلیدی را جدی بگیرید

بگذارید کمی با هم رک باشیم ، به نظر شما پر کردن صفحه از کلمه کلیدی که تازه کشف کردید و بنای برآورده شدن آرزوی خود را اول شدن در این کلیدواژه ها قرار دادید درست است؟

نه، هر کار غیر منطقی یک نتیجه غیر قابل پیشبینی و گاهی خیلی بد دارد ، بهتر نیست حالا که در اینترنت راهی برای رسیدن به موفقیت شما باز شده است از آن بر خلاف زندگی واقعیتان استفاده درست بکنید.

رعایت چگالی کلمات کلیدی در کل متن یک صفحه در سئو اصولی اهمیت زیادی دارد. یعنی نباید تکرار کلمه کلیدی از درصدی حدود 4/5 درصد بیشتر باشد. عدم رعایت این مورد باعث اسپم شدن سایت خواهد شد.

سئو سایت حرفه ای یک معنی ساده دارد : آن چیزی را که همه می خواهند بدانند را به درستی و حرفه ای در دسترس قرار دهید.

حتما به این فکر می کنید که مگر قرار بود غیر این باشد، نه اما 90 درصد افراد واقعا نمیدانند چه کاری انجام می دهند و در آن متخصص نیستند.

ما متوجه شدیم گوگل ترجیح می دهد در نتایج جستجو، سایت هایی را بالاتر نشان دهد که به صورت تخصصی به کارشان می پردازند نه سایت هایی که حتی اصول اولیه نوشتن را رعایت نمی کنند.

درست است که 200 عامل در رتبه بندی سایت ها در گوگل موثرند اما شاه کلید نتیجه گیری در گوگل محتواست و این همان زبان و ابزار شما برای ارتباط بر قرار کردن است.

یعنی الگوریتم تپه را نمیشناسید؟

بیاید به بهترین روش سئو سایت اصولی نگاهی کنیم و نتیجه بگیریم.

بهترین روش برای تراکم کلمات کلیدی چیست؟

سئو یک چیز تکراری دارد و این همان از مد افتادن روش های سئو در گذشته است، مثلا قبلا با پرکردن صفحه از کلمات کلیدی می توانستید در صدر نتیجه جستجو باشید اما امروز این چنین نیست.

ما اعتقاد داریم تنها 2 درصد برای چگالی کلمه کلیدی کافیست تا منظورتان را برسانید باقی موارد ، سیگنال های دیگر هستند که به شما کمک می کنند.

بهترین روشها برای استفاده از کلید واژه

تحقیقات کلیدواژه ، چگالی مناسب آن و تکرار کلیدواژه در میان پست ها برای نتیجه گیری بهتر کافی نیست ، شما باید بدانید دقیقا کجای صفحه از آن استفاده کنید.

اول سعی کنید کلمه کلیدی اصلی در تمام پست هایتان ظاهر شود، پس حالا میرویم سراغ جای صحیح استفاده از کلیدواژه

چند مکان وجود دارد که کلمه کلیدی اصلی همیشه باید نشان داده شود:

  1. در عنوان
  2. در آدرس URL (اگر ساختار URL شما به درستی با عناوین شما بهینه شود)
  3. در بند اول (زودتر بهتر است اما یک ضرورت مطلق نیست)
  4. جمله‌ی آخر پست
  5. کلمه کلیدی اصلی باید به صورت ایده آل در یکی از زیر عنوان ها نیز ظاهر شود و در طول پست چند بار به صورت طبیعی تکرار شود.

حالا من میپرسم : آیا سئو کار پیچیده ای است

دوست دارم شما که در حال خواندن این پست هستی یک نظر و یا یک سئوال از من بپرسی و همینطوری فقط به صفحه مانیتور خیره نشی ممنون

Rate this post
آیا سئو کار پیچیده ای است
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.