لوگو آپسئو
آنالیز سئو

آنالیز سئو رایگان

فهرست مطالب

آنالیز سئو رایگان یا بررسی آنلاین سئو سایت شما توسط ابزار های حرفه ای آنالیز سئو و استفاده از امکانات بی نظیر جهت بررسی متریک های سئو و ساختن و دانلود فایل های ضرروی سئو سایت هم اکنون شروع کنید!

آنالیز سئو رایگان

آنالیز سئو رایگان چیست؟

آنالیز سئو سایت براساس متریک های متعددی انجام می گیرد که در سایت های آنلاین انجام می گردد. آیتم هایی که در الگوریتم های گوگل موجود می باشند به عنوان متریک های مورد تاثیر در آنالیز سئو سایت مطرح می گردند که درصد اثرگذاری مختلفی را در این آنالیز ایفا می کنند و در خروجی شما عددی را در قالب آنالیز وضعیت سئو سایت خود مشاهده می نمایید.

آنالیز متریک های سئو

بعد از آنالیز سئو و کلمات کلیدی شما ٬ مقدار هزینه سئو و مدت زمان انجام سئو را به شما اعلام می کنیم.

سایت های آنلاین بسیاری آنالیز سئو سایت را انجام می دهند که متریک های مختلفی را تعریف نموده اند و در خروجی عددی را به شما نمایش خواهند داد.

آنالیز سئو سایت به وب مسترها کمک می نماید که به بهبود وضعیت سئو سایت خود اقدام نمایند و نیز موجب می شود که شما ایرادی که در پروسه سئو سایت دارید را رفع نمایید  ، تیم سئو (آپ) قبل از انجام سئو سایت مشتریان ، سایت مورد نظر را به دقت آنالیز کرده و بعد از بررسی متریک های سئو نتایج را به مشتریان گرامی ارائه می کند.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت پروسه تطبیق دادن سایت با الگوریتم های گوگل می باشد که در این میان لیستی از متریک های مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهد. اگر به دنبال کسب سود از محیط نت می باشید پس سئو سایت خود را همین حالا آغاز نمایید و در خروجی امر نمایش در صفحه اول گوگل و افزایش ترافیک را مشاهده نمایید.

جهت استعلام هزینه سئو ٬ ارزش گذاری و ارزیابی کلمه های کلیدی مورد نظرتان هم اکنون تماس بگیرید.

آنالیز سئو رایگان

آنالیز تاثیرگذاری بک لینک

یکی از اقداماتی که در پروسه سئو سایت انجام می گردد تهیه بک لینک می باشد. بک لینک ها همان گذاشتن لینک در دیگر سایت ها به واسط کلمه کلیدی شما می باشد.اما گذاشتن لینک ها و بک لینک ها هر یک اثرگذاری متفاوتی دارد و به واسط متریک های متعددی می توان بیان نمودن که گرفت لینک از یک سایت نسبت به گرفتن لینک از سایت دیگر اثرگذاری بالاتری خواهد داشت. در ادامه به بیان آنالیز تاثیر گذاری بک لینک های متعدد خواهیم پرداخت.

از چه سایت هایی برای سئو بک لینک تهیه کنید؟

اگر قصد دارید بک لینک برای سایت خود تهیه کنید پس این سوال برای شما مطرح می شود که از چه سایت هایی این لینک ها را تهیه کنید تا اثرگذاری بالاتری در روند سئو سایت شما داشته باشد. در واقع متریک هایی که موجب می شود گرفتن لینک از یک سایی اثربخش تر باشد چه مواردی می باشد. معتبر بودن سایت عنوانی است که برای گرفتن بک لینک بیان می شود اما شما چگونه می توانید معتبر بودن سایتی را تشخیص دهید. لیستی از این موارد در ادامه در خصوص معتبر بودن سایت درج شده است.

موارد معتبر بودن سایت در سئو

عدم کپی بودن مطالب سایت
اینکه سایتی که می خواهید از آن بک لینک بگیرید محتوای کپی نداشته باشد مهم می باشد. زیرا که کپی بودن محتوا در سایت موجب اعبار داخلی منفی در روند سئو سایت می شود. سایت هایی که محتوای با کیفیت تولید می نمایند و به واسط آن ترافیک بالا به سمت خود جذب می کنند اعتبار بالایی را برای خود کسب می کنند

تعداد بک لینک های که سایت دارد
بک لینک هایی که سایت دارد را بررسی کنید. تعداد بک لینک ها موجب می شود که اعتبار خارجی بیشتری داشته باشد و در نتتیججه اعتبار بیشتری را نیز به شما خواهد داد.

عمر سایت در اعتبار
عمر سایتی که می خواهید از آن بک لینک تهیه کنید چقدر است. سایت ها در گذر زمان براساس عملکردی که دارند اعتبار کسب می کنند . عمر سایت می تواند متریک مهمی در سئو سایت و نیز معتبر بودن سایت باشد.

IP سرور سایت
اگر سایتی که می خواهید از آن بک لینک بگیرید از ip متفاوت با شما باشد پس اثرگذاری بالاتری را خواهد داشت

سایت از چه کشور و زبانی است
سایتی که می خواهید از آن بک لینک تهیه کنید در چه کشوری و به چه زبانی است. یکسان بودن زبان و کشور به زبان و کشور سایت شما کمک کننده خواهد بود.

اسپم نبودن سایت
سایتی که می خواهید از آن بک لینک تهیه نمایید اسپم شده نباشد یعنی گوگل آن را پنالتی ننموده باشد

زمینه کاری سایت
زمینه کاری سایتی که می خواهید از آن بک لینک بگیرید اگر مشابه زمینه کاری سایت شما باشد و در کلمه کلیدی که شما در آن کار میکنید دارای رنکینگ بالا باشد می تواند اثرگذاری بیشتری برای شما داشته باشد.

ترافیک سایت
اگر سایتی که می خواهید از آن بک لینک بگیرید ترافیک بالایی داشته باشد پس در نتیجه دلیلی برای معتبر بودن آن خواهد بود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *