آموزش سئو سایت

آموزش حرفه ای سئوژوئن 21, 2017 آموزش سئو سایت0

نمونه کارهای سئو سایت انجام شده و در حال انجام

کلمات کلیدی اصلی جهت سئو سایت myclinic.ir

نرم افزار درمانگاه

نرم افزار کلینیک

نرم افزار مطب

پذیرش مطب

پذیرش درمانگاه

سئو این وب سایت توسط آپ سئو و سورن مدیا در حال انجام می باشد.


کلمات کلیدی اصلی جهت سئو سایت drelhamvaziri.com

سئو این وب سایت کلی و تمرکز سئو بر روی کلمه ایمپلنت می باشد.

سئو این وب سایت توسط آپ سئو و سورن مدیا در حال انجام می باشد.


کلمات کلیدی اصلی جهت سئو سایت drroshanakghafari.com

سئو این وب سایت کلی و تمرکز سئو بر روی کلمه دندانپزشکی زیبایی می باشد.

سئو این وب سایت توسط آپ سئو و سورن مدیا در حال انجام می باشد.


کلمات کلیدی اصلی جهت سئو سایت charkhpeyman.ir

چرخ بیمارستانی

این پروژه سئو با موفقیت به پایان رسیده


کلمات کلیدی اصلی جهت سئو سایت drmehrdadfallah.com

سئو و ارتقا رتبه این وب سایت کلی و تمرکز سئو بر روی کلمات زیر می باشد.

ایمپلنت

ارتودنسی

دندانپزشکی زیبایی

کلینیک دندانپزشکی

اصلاح طرح لبخند

کامپوزیت ونیر

لمینت دندان

دندانپزشکی

بلیچینگ

این پروژه سئو با موفقیت به پایان رسیده

 

این صفحه در حال تکمیل است و بصورت آزمایشی فعال است.


Increase-ranking-in-Google-1200x800.jpg

ژوئن 19, 2017 آموزش سئو سایت0

افزایش رتبه در گوگل چگونه است؟

البته شکی نیست که 99 درصد مردم ترجیح می دهند برای خرید یا ورود به سایت مورد نظر خود روی وب سایت هایی کلیک کنند که در نتایج صفحه اول گوگل ظاهر می شوند، حس اعتماد، و اعتباری که گوگل به وب سایت های صفحه اول می بخشد باعث می شود انتخاب قطعی کاربران باشند.


seo-1200x800.png

ژوئن 15, 2017 آموزش سئو سایت2

سئو سایت

اگر شما در حال مطالعه این مطلب در مورد سئو هستید ، پس حتما به این نتیجه رسیده اید برای گسترش تجارت خود داشتن یک وب سایت کافی نیست و باید به سئو سایت خود نیز بپردازید تا از قافله عقب نمانید.

آیا می دانید راه حل قطعی در ارتقا رتبه سایت و رقابت حرفه ای در دنیای مجازی سئو سایت است.

سئو چیست؟

سئو مجموعه الگوریتم های گوگل است که وب سایت ها را بر اساس آن رتبه بندی می کند ، رتبه بندی که خیلی وقت ها به مذاق خیلی از صاحبان وب سایت ها خوش نمی آید.

معمولا بروز رسانی الگوریتم های گوگل نامنظم و بدون اطلاع قبلی صورت می گیرد و این شایعه وجود دارد که گوگل با افرادی که سعی می کنند با دستکاری و استفاده از روش های نا متعارف نتایج را تغییر دهند مقابله می کند.

البته گوگل به عنوان برترین موتور جستجو حق دارد و حاضر نیست کاربر خود را ناراضی از سایت بیرون ببرد، به هر حال محبوبیت این غول جستجو به دلیل همین مشتری مداری و احترام به کاربر است که توانسته دوام بیاورد.

در نگاهی ساده گوگل بهترین وب سایت که محتوای نزدیک به درخواست کاربر خود دارد را با توجه به اعتبار وب سایت و عوامل متعدد در نتایج بالا می آورد.

حال این سئوال برای شما پیش می آید چطور ممکن است بعضی وب سایت ها به سرعت در نتایج پیشرفت می کنند در صورتی که محتوای آن ها نامناسب و مطابق با نتیجه دلخواه نیست ، باید توجه کنید این نوع وب سایت ها از روش های غیر اصولی سئو در سئوسازی سایت خود بهره می برند و بزودی از صدر نتایج سقوط خواهند کرد.

گوگل برای مقابله با این نوع وب سایت ها از الگوریتم های مخصوص خود با عنوان های : الگوریتم مرغ مگس خوار ، الگوریتم پاندا ، الگوریتم کبوتر و غیره استفاده می کند.

همانطور که قبلا نیز گفته شد گوگل سعی دارد نتایج جستجو را بصورت واقعی ( ارگانیک ) جداسازی و بهترین نتیجه را به کاربر نهایی نمایش دهد. اما همیشه لازم نیست همه موارد سئو را بصورت دقیق رعایت کنید بهتر است ضمن رعایت استاندارد های کلی بیشتر به تولید محتوا بپردازید.

تولید محتوا برای سئو

یکی از اصلی ترین و بهترین راه کار در پیشرفت سایت تولید محتوای دست اول و عالی است ، محتوایی که حداقل امروزه کم پیدا می شود و بیشتر مطالب به اصطلاح زرد هستند.

دنیای وب تشنه محتوای جدید و مفید است و کاربر نهایی نیز به امید محتوای عالی به نتایج جستجوی گوگل اعتماد می کند و این نیاز باعث شده گوگل تمهیدات ویژه ای را برای مقابله با اسپمر ها و وب سایت های متقلب در نظر بگیرد.

اگر زمان کافی برای اینکه خودتان سئو سایت را فرا بگیرید ندارید و میخواهید در سریع ترین زمان ممکن در اولین نتایج گوگل حضور داشته باشید بهتر است سئو سایت خود را به ما بسپارید تا با توجه به تجربه و رعایت استانداردهای گوگل شما را وارد تجارت حرفه ای کنیم.

آپ سئو با توجه به نیاز مشاغل و افرادی که تمایل دارند در نتایج ابتدای جستجوی گوگل حضور داشته باشند راه حل های ویژه ای دارد.


analytics-seo-1200x800.png

ژوئن 14, 2017 آموزش سئو سایت0

بررسی آنلاین سئو سایت شما توسط ابزار های حرفه ای آنالیز سئو


برای آنالیز سایت خود و استفاده از امکانات بی نظیر جهت بررسی متریک های سئو و ساختن و دانلود فایل های ضرروی سئو سایت هم اکنون شروع کنید!

آنالیز سئو

آنالیز سئو سایت براساس متریک های متعددی انجام می گیرد که در سایت های آنلاین انجام می گردد. آیتم هایی که در الگوریتم های گوگل موجود می باشند به عنوان متریک های مورد تاثیر در آنالیز سئو سایت مطرح می گردند که درصد اثرگذاری مختلفی را در این آنالیز ایفا می کنند و در خروجی شما عددی را در قالب آنالیز وضعیت سئو سایت خود مشاهده می نمایید.

آنالیز متریک های سئو

بعد از آنالیز و بررسی سایت و کلمات کلیدی شما ٬ مقدار هزینه سئو سایت و مدت زمان انجام سئو را به شما اعلام می کنیم.

سایت های آنلاین بسیاری آنالیز سئو سایت را انجام می دهند که متریک های مختلفی را تعریف نموده اند و در خروجی عددی را به شما نمایش خواهند داد.

آنالیز سئو سایت به وب مسترها کمک می نماید که به بهبود وضعیت سئو سایت خود اقدام نمایند و نیز موجب می شود که شما ایرادی که در پروسه سئو سایت دارید را رفع نمایید ٬تیم سئو(آپ) قبل از انجام سئو سایت مشتریان ٬ سایت مورد نظر را به دقت آنالیز کرده و بعد از بررسی متریک های سئو نتایج را به مشتریان گرامی ارائه می کند.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت پروسه تطبیق دادن سایت با الگوریتم های گوگل می باشد که در این میان لیستی از متریک های مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهد. اگر به دنبال کسب سود از محیط نت می باشید پس سئو سایت خود را همین حالا آغاز نمایید و در خروجی امر نمایش در صفحه اول گوگل و افزایش ترافیک را مشاهده نمایید.

جهت استعلام هزینه سئو ٬ ارزش گذاری و ارزیابی کلمه های کلیدی مورد نظرتان هم اکنون تماس بگیرید (پاسخگویی ۲۴ ساعته)


learn-seo-1200x800.jpg

فوریه 5, 2017 آموزش سئو سایت

سئو سایت و آموزش سئو برای وب مسترها

شما به عنوان وب مستر به آموزش و نکاتی راهنما در خصوص سئو سایت نیاز دارید تا بتوانید در به روز رسانی هایی که برای سایت خود دارید محتوا ها و مطالب را براساس اصول سئو سایت تنظیم نمایید. تنظیم محتوا براساس اصول سئو شانس شما را برای دیده شدن هر چه در نتایج جستجو کمک می نماید. در ادامه نکات آموزش سئو را که در صفحات سایت خود می بایست اجرا نمایید را برای وب مسترها بیان خواهیم نمود.


ژانویه 31, 2017 آموزش سئو سایت

سئو سایت: در آنالیز سئو چه متریک هایی وجود دارد؟

سایت های آنلاین متعددی وجود دارند که به انالیز سئو سایت شما می پردازند و با درج نمودن آدرس سایت خود را در این سایت ها به آنالیز و بررسی سئو سایت شما می پردازند و در خروجی عددی را به عنوان وضعیت سئو سایت به شما معرفی می نمایند.


ژانویه 30, 2017 آموزش سئو سایت

سئو سایت: چگونه سرعت پیشرفت سئو را بیشتر نمایید؟

پیشرفت پروسه سئو سایت می تواند به شما کمک نماید که در مدت زمان کوتاه تری به خواسته مطلوب خود برسید و همین موضوع موجب می گردد که افراد به دنبال راه هایی برای رسیدن سریع تر به سئو سایت باشند.