سئو | سئو سایت | بهینه سازی سایت در آپ سئو - تهران

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت یا نگهداری سایت به مجموعه فعالیت هایی منتهی می شود که به روز رسانی سایت ، ادیت های ظارهی سایت ، افزودن به قابلیت های سایت و دیگر المان ها را بیان می نماید. پشتیبانی سایت وردپرس ، پشتیبانی سایت جوملا ، پشتیبانی سایت در دیگر cms ها تماما به دانشی در زمینه طراحی سایت نیازمند می باشد.

پشتیبانی و نگهداری سایت

اگر شما سایتی را برای خود و یا کسب وکار خود طراحی نموده اید پس حتما به فردی جهت پشتیبانی و نگهداری از سایت نیاز دارید تا به روز رسانی سایت و نیز ادیت های مورد نظر شما را پیاده سازی کند.

چرا پشتیبانی از سایت

امروزه وجود سایت به عنوان المانی برای ورود به دنیای نت و بهره گیری از فرصت های بازاریابی اینترنتی شناخته می شود. در این میان سئو سایت نیز نقش پررنگی را ایفا می کند. اما اگر شما محتوای مناسب تولید ننمایید و سایت شما اکتیو و زنده نباشد نمی توانید جایگاهی را به خود اختصاص دهید. از این رو پشتیبانی سایت و پشتیبانی سئو سایت می تواند به شما کمک بسیاری کند.

پشتیبانی سایت و سئو سایت

پشتیبانی سایت و بهینه سازی سایت لیستی از فعالیت ها را شامل می شود که به شما کمک می نماید تا در نتایج در رنکینگ و جایگاه بالاتری قرار گیرید. در واقع فرد پشتیبان سایت سئو محتوا را اجرا می نماید و مطالب موجود و صفحات سایت شما را براساس متریک های سئو پیش می برد.

پشتیبانی سایت جوملا

پشتیبانی سایت جوملا به مواردی همچون ادیت پیکربندی سایت ، افزودن ماژول و افزونه ، نصب اسلایدر ، ادیت قالب سایت ، افزودن به منو و زیر منو ، ایجاد صفحات جدید و دیگر المان های باز می گردد.

پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرس به مواردی همچون بارگذاری محتوا ، ایجاد منو و زیر منو ، نصب قالب جدید ، نصب اسلایدر ، نصب پلاگین های مورد و دیگر المان های منتهی می شود.

جهت پشتیبانی سایت با ما تماس بگیرید