سئو | سئو سایت | بهینه سازی سایت در آپ سئو - تهران

سئو سایت وردپرس

۲۹ شهریور
۱۳۹۵
سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس برخی از موارد سئو که در سیستم مدیریت محتوای جوملا رعایت نشده است را رفع نموده است واین خود موجب خواهد شد که بسیاری از افراد قالب های وردپرس سئو بیس را مورد انتخاب خود قرار دهند و علاوه براین بسیاری از کاربران عنوان کرده اند که با قالب مدیریتی وردپرس راحت تر می توانند کار کنند. اما اگر می خواهید سئو سایت وردپرس خود را داشته باشید باید به سورس قالب بسیار توجه کنید.

سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس و بهینه سازی url

سیستم مدیریت محتوای وردپرس این امکان را به شما می دهد که در نوشته ها کوتاه سازی url را داشته باشید و در واقع صفحات با یک دش انتشار یابند. کوتاه بودن url بیانگر این امر خواهد بود که صفحات و محتوای آن را ارتباط بیشتری با سایت شما هستند. افزونه no category این امکان را فراهم می کند که url صفحات را به کوتاه ترین شکل ممکن ایجاد نمایید. نامگذاری صفحات را به صورن نام نوشته و سپیس نام دلخواه در تنظیمات سایت تنظیم کنیم.

سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس و فایل htaccess

تنظیم نمودن فایل وردپرس موجب می شود که فایل های تصاویر ، ویدیویی ، سی اس اس ، جی اس و غیره را در سرور ذخیره نمایید و به واسط آن سرعت لود سایت خود را بیفزایید. فایل .htaaccess در وردپرس امکان leverage  نمودن سرور و نیز jzip نمودن فایل ها را فراهم می نماید که موجب بهبود در سرعت لود سایت می شود.

سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس و صفحه ۴۰۴

سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، صفحه ۴۰۴ را به منظور بهبود سئو سایت منظور نموده است و هر url را تایپ نمایید که صفحه ای بدین منظور ساخته نشده باشد صفحه ۴۰۴ با عنوان اینکه صفحه یافت نشد نمایش داده می شود.

سئو سایت وردپرس

سئو سایت و هدینگ صفحات

قالب وردپرس تیتر و عنوان نوشته ها را با h1 نشان می دهد و فرمت صحیحی برای درج نمودن عنوان صفخات می باشد. این در صورتی است که در جوملا و در مجموعه مطالب جوملا به صورت h2 می باشد. تنظیم نمودن هدینگ صفحات سایت متناسب با کلمات کلیدی و نیز در ارتباط با محتوای سایت، در بهبود رنکینگ شما اثرگذاری بالا خواهد داشت.

upseo
نویسنده