سئو | سئو سایت | بهینه سازی سایت در آپ سئو - تهران

سئو سایت حرفه ای

۲۹ شهریور
۱۳۹۵
سئو - سئو سایت - بهینه سازی سایت

سئو سایت حرفه ای

سئو سایت حرفه ای

سئو سایت حرفه ای با اجرا نمودن متریک ها و مواردی در درون سایت و همچنین در خارج از سایت به صورت مداوم و پیوسته همراه می شود. عاملی که موجب موفقیت برخی سایت ها در سئو شده است همان پیاده سازی متریک های سئو به صورت دقیق و حرفهای می باشد. در ادامه به شما بیان خواهیم نمود که برای سئو سایت حرفه ای خود چه موارد و المان هایی را منظور نمایید.

سئو سایت حرفه ای

سئو سایت حرفه ای وردپرس

سئو سایت حرفه ای در ورپرس به دلیل اینکه برخی آیتم های سئو مانند هدینگ h1 ، وجود صفحه ۴۰۴ ، تنظیمات htaccess تنظیم شده است برتری بیشتری نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا دارد. علاوه بر این آمارها نشان داده است که قالب مدیریتی وردپرس برای کاربران آسان تر و راحت تر است پس در خصوص کاربری با رشد بیشتری نسبت به جوملا روبه رو بوده است.

سئو سایت حرفه ای

سئو سایت حرفه ای جوملا

اگر شما سئو سایت حرفه ای خود را با قالب جوملا و سیتم مدیریت محتوای جوملا استارت کرده اید پس باید در خصوص مجموعه ، url صفحات در مجموعه ، هدینگ صفحات در مجموعه ، ایجاد صفحه ۴۰۴ ، تنظیم نمودن فایل htaccess را در ذهن داشته باشید و برای سئو سایت حرفه ای خود آنها را اجرا نمایید. نصب نمودن افزونه هایی می تواند این موارد را رفع نماید و در جهت سئو سایت جوملا به شما کمک کند. صفحه ۴۰۴ را نیز می توانید با وارد شدن به هاست و ادیت در کدنویسی تعیین نمایید. در واقع سئو سایت حرفه ای جوملا با در نظر گرفتن نکات بیشتری همراه است و برای کاربرانی که با قالب جوملا راحتی بیشتری نسبت به دیگر قالب ها دارند باید اجرا گردد. جوملا۳ که نسخه جدیدی از جوملا می باشد این باگ را دارد که صفحات به واسط url های متفاوت قابل دسترسی هستند و شما می توانید به واسط نصب افزونه canonical این مورد را رفع کنید.

 

upseo
نویسنده